CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Kozí farma U Nýdrlů

(Lidová architektura v oblasti Jeseníky)

Budova dnešní farmy byla zakoupena Pavlem a Hankou Nýdrlovými koncem roku 2011, ale jejich myšlenka na vybudování vlastní farmy se zrodila již v roce 2009.

Kůzlata

Statek byl postupně vyklízen a rekonstruován. Na jaře roku 2012 bylo koupeno prvních 7 kůzlat, základ stáda a pomalu se začínají zaplňovat opuštěné chlívky, kurník a králíkárny. Ke statku patří pozemky o rozloze téměř 13 hektarů, které jsou určeny jako pastviny pro chov koz. Hanka a Pavel Nýdrlovi se chtějí dále věnovat výrobě sýrů, tvarohu, jogurtů a mléčných výrobků, kromě sýrů vyrábí vlastní marmelády, povidla, sirupy, paštiky. Na farmě kromě koz se nacházejí i králíci, slepice, kachny a prasata.

Hosté se mohou aktivně zapojit do života na statku. Můžete si vyzkoušet, jaké to je podojit kozu, naštípat dříví, ti otrlejší mohou vyčistit chlév a pro děti je určitě zážitkem vybrat vajíčka přímo ze snůšky nebo vyvést malá kůzlátka na pastvu.

Více informací: Kozí farma U Nýdrlů

Bonusy při objednávce ubytování na tomto webu

Mapa umístění  Kozí farmy U Nýdrlů Mapa umístění  Kozí farmy U Nýdrlů Mapa umístění Kozí farmy U Nýdrlů Tip: Podržte myš, mapa zazoomuje blíž

Ubytování

PENZION NA PALUBĚ foto

PENZION NA PALUBĚ

Mikulovice  (10 km)

Luxusní ubytování a exkluzivní zážitkovou restauraci v penzionu Na palubě****+ najdete v obci Mikulovice u Jeseníku.

1 noc od 850 Kč

 
 


Kolik je 5 plus 8?

Jsme na Facebooku

 

© 2006 – 2017 Tuzemská dovolená CZ a DCK Rekrea Ostrava