CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Termální koupaliště

Tuzemská dovolená CZ > Novinky > Léto 2007: 2 tipy na dovolenou v ČR

Léto 2007: 2 tipy na dovolenou v ČR

Zima ještě pořádně nezačala, ale někteří naši čtenáři již začínají přemýšlet nad letní dovolenou pro rok 2007. Portál Tuzemská Dovolená CZ ve spolupráci s DCK Rekrea Ostrava vám rád poskytuje několik tipů na léto.

Tip první: Jižní Morava – koupání, historie a vinné sklepy

Rovinatý kraj s možností objíždění památek na kole. Pro pěší a cykloturisty zde jsou vinné stezky s vícejazyčnými informačními tabulemi. Někteří vinaři se už připravují i na turistiku na koni, když k nim přijedete, tak se vám postarají o koně mezi tím jak se u nich občerstvíte. Anebo mají vlastní koně pro vyjížďky do okolí.

Strážnice – Hotel Strážnice ve Strážnici – slušné ubytování, mají vlastní zámecké sklepy cca 10 min. chůze od hotelu. Posezení v malém a velkém vinném sklepě, řízená degustace, vlastní vinotéka. Koupání nedaleko Strážnice a největší koncentrace soukromých vinných sklepů v Plžích.

Hotel Zámeček v Mikulově

Mikulov – Hotel Zámeček v Mikulově, velmi pěkný opravený zámek v Mikulově s největším vinným sudem u nás, židovská čtvrť, vinné sklepy. Koupání na Pálavě.

Valtice – ubytování přímo v zámku Valtice v hotelu Hubertus, nebo v centru města v penzionu Prinz popř. v zámecké zahradě v zámečku La Veneria s vlastními vinnými sklepy. Z hotelu Hubertus je to 2 minuty do Salónu vín ČR, kde je vždy 100 vybraných českých a moravských vín. Je zde řízená degustace s možností zakoupení. Lednicko valtický areál je jeden z nejhezčích zámeckých areálů s množstvím historických památek a přírodních zajímavosti. Pobyty zde jsou připraveny jak pro kolektivy s ubytováním na jednu noc, posezením ve sklípku a odjezd domů, tak i pro jednotlivce a rodiny.

Podívejte se také na…

Tip druhý: Hluboká nad Vltavou a čtyřhvězdičkový Parkhotel nejen pro náročné

Parkhotel Hluboká nad Vltavou

Parkhotelu Hluboká nad Vltavou zažijete harmonii a relaxaci, klid a pohodu, sport všeho druhu jako cykloturistika, tenis, volejbal, baseball, jezdectví, bowling, rybolov včetně stále oblíbenějšího golfu a sportů adrenalinových – létání, skákání a paintballu, vyhlášenou jihočeskou pohostinnost a gastronomii (euroasijskou a tradiční českou kuchyni), ryby ve všech jejich formách a podobách, zvěř a myslivost, hrady, zámky a lidovou architekturu, pivní stezky a ostatní jihočeské pivovary, jedinou jihočeskou ZOO, moderní aquapark, romantiku a… genius loci Hluboké nad Vltavou – jednoho z nejnavštěvo­vanějších turistických cílů České republiky! Další hotely v Hluboké nad Vltavou : Podhrad a Knížecí dvůr.

Rezervovat ubytování v ČR již teď se vyplatí, nejoblíbenější ubytovací kapacity začnou brzy mizet!

Poslední úprava: 16. prosinec 2006, 20:53
Kategorie: Novinky Jižní Morava

< Sněžka - lanovka bude
Silvestr 2006/2007 pro skutečné labužníky >



Zdroje aktualizací

Ve formátu: RSS / Atom

 


Kolik je 5 plus 8?

Jsme na Facebooku

Doporučte násHlášení chybyTištěné katalogyPodmínky

Partneři: CK RywalDestindeLeasing poradce

Pobyty realizuje
DCK Rekrea Ostrava s.r.o

Pojišťuje
Pojištění Generali

Spolupracujeme
Czech Tourism

 

© 2006 – 2012 Tuzemská dovolená CZ a DCK Rekrea Ostrava