CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Termální koupaliště

Tuzemská dovolená CZ > Ubytování > Český ráj > Jičín >

HOTEL U KRÁLE

HOTEL U KRÁLE foto

HOTEL U KRÁLE foto

HOTEL U KRÁLE foto

HOTEL U KRÁLE foto

Více fotografií >

Vybavení

Nově otevřený rodinný hotel v centru Jičína se nachází u Valdštejnova náměstí, kousek od zámku a Valdické brány.

Město Jičín se nachází asi 85 km severovýchodně od Prahy. Je výchozí branou do Českého ráje a do Prachovských skal.
V okolí můžete navštívit Prachovské skály, lázně Bělohrad, hrad Kost, zříceninu hradu Trosky, zámek Hrubá Skála, Bozkovské dolomitové jeskyně a mnoho dalších kulturních zajímavostí.
V hotelu můžete využít půjčovnu kol, směnárnu, zajištění golfového trenéra, pro skupiny průvodce po Českém ráji, akce a oslavy, zajištění vyhlídkových letů, exkurze do pivovaru a skláren, tenisové kurty, pronájem salónku pro firmy a skupiny, rodinné oslavy do 30 osob, prodej suvenýrů, kancelářský servis (kopírka, fax, neomezený internet).

Ubytování

Ve dvoulůžkových pokojích až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV/SAT, minibarem, WiFi připojením k internetu a sejfem.

Stravování

V ceně pobytu snídaně formou bufetu.

Příplatky

Zapůjčení dětské postýlky 350 Kč/pobyt. Pobyt není možný se zvířetem.

Slevy

Dítě do 3 let bez nároku na služby zdarma. Dětské ceny platí při ubytování na 3. a 4. lůžku. Při pobytu na 7 a více nocí 10% sleva. Úschova kola zdarma.

 

Co je dobré vědět před rezervací?

 

Výpočet ceny  pro typ pobytu:  Léto 2012 Rekreační pobyt

 

Vyplňte, prosím, termín začátku a konce pobytu a počet osob aspoň u jedné z cenových hladin.

Začátek pobytu .. Vybrat datum z kalendáře
Konec pobytu .. Vybrat datum z kalendáře
Lůžko v pokoji =
Dítě 3-7 let na lůžku v pokoji =
Dítě 8-12 let na lůžku =
Dětská postýlka =

  Příplatky

Cena celkem (počet nocí: , počet osob: )


Vytisknout

 


Více o oblasti: Český ráj

V tomto romantickém kraji se snoubí rozmanitost přírodních krás s bohatými historickými památkami a lidovou architekturou. Jsou tu hluboká údolí, rybníky, skalní města, ale i místa dalekých rozhledů z vrcholů okolních kopců a rozhleden.

Více o obci: Jičín

Malebné, historické, ale i moderní a dynamické - všechny tyto i další přívlastky vystihují toto město. Za historií, pohádkou i krásnou okolní přírodou Českého ráje přijíždějí do tohoto krásného města turisté již po mnoho let.

Patří do:

Pobytový zájezd, Hotel,

Pobyt zajišťuje cestovní kancelář Rekrea Ostrava, která je provozovatelem serveru. Víte, proč se vyplatí rezervovat u nás?

 


Kolik je 5 plus 8?

Jsme na Facebooku

Doporučte násHlášení chybyTištěné katalogyPodmínky

Partneři: CK RywalDestinde

Pobyty realizuje
DCK Rekrea Ostrava s.r.o

Pojišťuje
Pojištění Generali

Spolupracujeme
Czech Tourism

 

© 2006 – 2012 Tuzemská dovolená CZ a DCK Rekrea Ostrava