CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

WELLNESS HOTEL PANORAMA

(BlanskoMoravský kras)

Všeobecné informace

Hotel disponuje optimálním prostorným i technickým zázemím pro konference, semináře a firemní akce. To vše včetně gastronomických návazností a prostor pro večerní program a relaxaci. V hotelu jsou celkem tři sály (konferenční, jižní a společenský s barem, kapacitou dle uspořádání až 140 osob) a 4 další menší salonky. Pořádáte-li akci pro 10 nebo 140 osob, je pro vás prostředí wellness hotelu Panorama dobrou volbou. Zdarma snadné parkování, vynikající naváděcí systém, klidné prostředí, návazné gastronomické, sportovní a wellness služby a OUTDOOR aktivity přímo v areálu hotelu. TO JE WELLNESS HOTEL PANORAMA Dataprojektory, projekční plátna, DVD, TV, flipcharty, kvalitní kopírovací stroj, možnost barevných tisků, možnost projekce prezentací na velkoplošných TV, ozvučení … nic si nemusíte vozit, vše máme !

Absolutní „JEDNIČKOU“ pro vše stranné využití v rámci firemních akcí je naše „kouzelná“ NEBESA TERASA.

Přímo v hotelu můžete zažít i příjemný adrenalin a využít ZIP LINE PANORAMA (lanový traverz z hotelové rozhledny nad atriem a rybníkem)

Konferenční sál č.3

Konferenční prostor o rozměrech d=14m, š=9m, v=7m je ideální pro divadelní uspořádání (140 osob), uspořádání do „U“ (40 osob) i školní uspořádání (90 osob). Sál je vzdušný a výborně prosvětlený. Je možno kdykoliv zcela zatemnit.

Společenský sál s barem č.4

Konferenční prostor o rozměrech d=15m, š = 8m, v = 3,4m. K sálu přiléhá samostatný prostor s barem a koutem se stoly na rauty a svačinové bufety. Vedle standardního vybavení, kterým disponují všechny prostory ve wellness hotelu Panorama, je v tomto prostoru efektová osvětlovací rampa nad tanečním parketem osvětlení + konferenční i noční varianta osvětlení. Prostor je vybaven LCD velkoplošnou televizí na pohyblivém držáku s možností projekce prezentací apod. Prostor je ideální pro společenské akce, diskotéky, svatby a koncerty. I v tomto sále je možno zatemnit.

Salonek 1+2 = NOVINKA 2017, klimatizovaný jižní sál

Dokonalý konferenční prostor pro nejnáročnější klienty s kapacitou do 60 osob, který prošel totální rekonstrukcí a je nově k dispozici od 12. ledna 2017. Jde o NOVINKU roku 2017 !

  • klimatizovaný
  • profesionální automatické zatemnění
  • kvalitní audiovizuální technika – dataprojektor, WiFi, ozvučení
  • zázemí pro coffee breaky
  • volitelné varianty světelné atmosféry
  • designově výrazné prostředí
  • akustické úpravy prostoru

Salonek 5

Salonek pro počet do 24 osob. Útulný čtvercový dobře prosvětlený prostor s plátnem a možností zatemnění (60%) Nově rekonstruovaný, špičkové WiFi a design. Vhodný na VIP jednání.

Salonek 6

Salonek pro počet do 24 osob, dřevěný strop, útulný, vhodný na malou rodinnou oslavu

Salonek 7, součást restaurace k malým oslavám

  • klimatizováno

Konferenční sál

Konferenční místnost č.3

Konferenční sál

Společenský sál

Klimatizovaný jižní sál

Klimatizovaný jižní sál

Máte zájem o skupinový pobyt nebo konferenci?

DCK Rekrea Ostrava, s.r.o.
tel: 596 112 301
e-mail: rekrea@rekrea.info
Více kontaktů

 


Kolik je 5 plus 8?

Jsme na Facebooku

 

© 2006 – 2017 Tuzemská dovolená CZ a DCK Rekrea Ostrava