CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Sportovní areály Hamr

(Sportovní areál v oblasti Praha)

Sport si můžete užít i ve městě. Areály Hamr, které jsou stavěny v různých částech Prahy, jsou k dispozici sportovcům celoročně a ať už jsou vaše sportovní zájmy jakékoli, sportovní areály Hamr pro vás mají to, co hledáte.

V Záběhlicích nabízí sportovní areál HAMR z halových aktivit squash, stolní tenis, ale také aerobik, včetně cvičení pro děti, dále ještě indoor cycling, či posilovnu, ke které patří i masáže a fyzioterapie. Po vyčerpávajícím tréninku se můžete posilnit v restauraci s venkovním posezením a grilováním. V Braníku na březích Vltavy naleznete další areál Hamr, kde si můžete zahrát skvělé míčové hry. Areál leží přímo u vyhlášené pražské cyklostezky, proto si půjčte in-line brusle a vydejte se buď do Podolí nebo opačným směrem až na Zbraslav. Nejmladším areálem, který je v provozu od roku 2013, je Sportovní areál HAMR – Štěrboholy. Naleznete tu jedno venkovní fotbalové hřiště a tenis se dá hrát na dvou kurtech, které je na zimu zakrývána nafukovací halou. Pokud hledáte místo, kde si zahrát volejbal, badminton či tenis v Praze, zamiřte na Hamr.

Události v okolí atrakce

Ubytování

HOTEL KARLIN foto

HOTEL KARLIN

Praha  (5 km)

Hotel Karlin se nachází nedaleko centra Prahy, blízko stanice metra B – Křižíkova.

1 noc od 750 Kč

 

HOTEL DAP foto

HOTEL DAP

Praha - Dejvice  (9 km)

Nově zrekonstruováný, moderně zařízený Hotel DAP*** - Dům armády Praha, se nachází jen několik minut od Pražského hradu, odkud můžete p...

1 noc od 1 100 Kč