CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Restaurace La Bouchée

(Restaurace v oblasti Jižní Morava)

Nemusíte žít nad Seinou, abyste zažili kouzelnou neformální atmosféru, dopřáli si gurmánský zážitek inspirovaný francouzskou domácí kuchyní z farmářských surovin a ochutnali vína, která si zamilujete.

Interiér restaurace La Bouchée

Kuchaři vaří výhradně z čerstvých surovin, které si osobně vybírají. Pro jehněčí maso v prvotřídní biokvalitě jezdí rovnou k chovatelům z Bílých Karpat, vyzrálé lokální hovězí, vepřové a venkovskou drůbež mají z brněnské zrárny a řeznictví Mikrofarma. Ryby nakupují denně a zelené bylinky, kterými ochutí vaše jídlo, vyrostly přímo na zahrádce restaurace. Využít můžete několika oddělených prostor – kavárny a wine baru, (ex)doutníkového salonku, stylového sklepa a privátního salonku. V restauraci můžete oslavit nejen své promoce, narozeniny a další významné události, ale také svatbu. Můžete si také objednat služby cateringu včetně vín nebo degustace prémiových destilátů vedené vyškoleným barmanem.

Více informací: www.labouchee.cz

Ubytování

Vánoční pobyt u přehrady First Minute

4-5 nocí od 3 990 Kč

 

 HOTEL VORONĚŽ II foto

HOTEL VORONĚŽ II

Brno  (2 km)

Hotel Voroněž II naleznete v klidné části Brna sousedící s mezinárodním brněnským výstavištěm.

1 noc od 625 Kč

 

HOTEL RESORT SANTON foto First Minute

HOTEL RESORT SANTON

Brno  (7 km)

Přijeďte si užít pobyt v hotelu Resort Santon v příjemném prostředí s přátelskou atmosférou na břehu Brněnské přehrady. Okouzlí Vás tak...

1 noc od 625 Kč