CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Televizní vysílač Ještěd

(Rozhledna a vyhlídková věž v oblasti Jizerské hory)

Ve výšce 1012 m.n.m. se nachází nejatraktivnější bod Liberecka, zajímavá stavba Ještěd, kde se můžete těšit z nádherné vyhlídky.

Ještěd

Restaurační a hotelové zařízení na vrcholu hory Ještěd je unikátním stavebním dílem. Realizováno bylo v druhé polovině 60. let podle projektu architekta K. Hubáčka, který za něj obdržel Perretovu cenu Mezinárodní unie architektů. Celková koncepce řešení interiérů je navržena tak, aby vyhovovala jak běžným návštěvníkům-turistům, tak náročnějším hostům. V budově se nachází hotel s restaurací a zároveň slouží jako televizní vysílač. Návštěvníci se mohou kochat výhledem z přirozené vyhlídkové terasy před objektem a pokud navštívíte hotel či restauraci, můžete si užít výhled z větší výšky.

Více informací: www.jested.cz

Ubytování

PENZION STAR foto Sleva

PENZION STAR

Máchovo jezero  (10 km)

Rodinný penzion Star se nachází v Doksech u Máchova jezera jen 15 minut chůze od hlavní pláže a 10 minut od pláže Klůček.

1 noc od 419 Kč

 

CHATA POD BÍLÝM KAMENEM foto Sleva

CHATA POD BÍLÝM KAMENEM

Máchovo jezero  (10 km)

Chata se nachází uprostřed borového lesa, asi 15 min chůze od pláže Klůček a nedaleko osady Bílý kámen s proslulou diskotékou....

1 noc od 192 Kč

 

REZIDENCE FAMI foto

REZIDENCE FAMI

Máchovo jezero  (13 km)

Rezidence Fami se nachází v klidné části lázeňského městečka Staré Splavy cca 300 m od pláže / aquaparku Máchova jezera.

1 noc od 540 Kč