CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Aquapark Hotel Babylon

Beskydy Card

1. června 2015

Beskydy Card je regionální, návštěvnická karta, se kterou můžete získat výrazné slevy a můžete čerpat řadu výhod od partnerů nabízejících své služby turistům a návštěvníkům Beskyd.

Karta je platná 12 měsíců, takže ji můžete využívat při Vašich cestách po turistické oblasti Beskydy – Valašsko v každém ročním období. Otevírá se Vám možnost vybírat z nepřeberného množství výhod jak při poznávání turistických atraktivit, tak při odpočinku, sportu či při ubytování a stravování. Připraveno je pro Vás téměř 120 služeb a více jak 60 poskytovatelů služeb. Kartu je možno obdržet ZDARMA u některých ubytovacích zařízení, např. Hotel Bauer

Výhody lze získat předložením Beskydy Card v provozovnách uvedených na webových stránkách, v brožuře, kterou získáte při koupi karty a na místech označených logem Beskydy Card. Rozsah výhod se stále rozšiřuje a aktualizuje. Beskydy Card je vystavená na jméno, vybavená unikátním číslem a čárovým kódem, je nepřenosná. Nárok na čerpání výhod má pouze držitel karty.

Základní výběr slev:
Opičárna – horský lanový park
Sleva 20 %
Motokáry F-M
Sleva 30 Kč = 20 %
Beskydská škola létání
10 % sleva na tandemové lety
10 % paragliding – Akce 1+1 zdarma pro ženy.
Golf a Ski resort Ostravice
20 % sleva na golfovou hru
Fitpoint sportovně – relaxační zařízení Frýdek
20 % sleva na jednotlivé vstupy do sportovních zařízení
20 % sleva na jednotlivé vstupné do wellness
Koloběžky s.r.o. Pustevny
30 % sleva na sjezd na koloběžce

Související oblasti

  • Beskydy a severní Morava foto Beskydy a severní Morava - Nejméně dotčené pohoří v Česku, má co nabídnout nejen milovníkům přírody, ale i kultury a historie. Nabízí hory i lesy, kulturní a historické památky a krásnou přírodu, kde můžete prožít aktivní letní či zimní dovolenou.