CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Děčín

(obec v oblasti České Švýcarsko )

Děčín je nejníže položené město na Labi, je ideálním místem pro odpočinek. Město leží v těsném sousedství národního parku České Švýcarsko, které nabízí dobrodružné výpravy za překrásnou přírodou s úchvatnými výhledy.

Zámek Děčín

Děčín, rozdělený řekou Labe, se rozprostírá v široké Děčínské kotlině, v údolích řeky Ploučnice a Jílovského potoka a také na svazích vrchů, které kotlinu obklopují. Děčínská kotlina je součástí Českého středohoří a Českého Švýcarska. Zámek Děčín leží nad soutokem Labe a Ploučnice a patří mezi nejvýznamnější historické památky severních Čech. Nejen, že je vyhledávaným místem turistů ze všech koutů světa, ale také díky bohatému kulturnímu programu jsou jeho častými návštěvníky i místní obyvatelé. V Děčíně si můžete domluvit zkušeného průvodce, který vás provede po Via Ferratě na Pastýřské stěně. Nachází se tam 16 různých lezeckých stezek. Nedaleko od Děčína se nachází největší pískovcová skalní brána v Evropě, zvaná Pravčická Brána.

Ubytování

HOTEL KOCANDA foto Novinka

HOTEL KOCANDA

Děčín

Řeku Labe si můžete užit nejen jako pohled z hotelu, ale můžete se projít po cyklostezce hned vedle ní, která vás přes krásný zámecký p...

1 noc od 1 063 Kč