CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Harrachov

(obec v oblasti Krkonoše )

Známé centrum turistiky a zimních sportů s množstvím turistických a cyklistických tras, značených lyžařských stop a sjezdových tratí. Dominantou města je silueta mamutího skokanského můstku na pozadí Čertovy hory.

Skokanské můstky v Harrachově

V létě…

V létě se nabízí mnoho turistických možností. Můžete nasednout na lanovou dráhu podél můstku pro lety na lyžích a podívat se na hřebeny Krkonoš. Pro milovníky cyklotras jsou zde zajímavé výlety do všech stran z Harrachova.

…i v zimě

V zimě je Harrachov známým centrem zimních sportů. Největší dominantou města, kterou nelze přehlédnout je silueta mamutího skokanského můstku na pozadí Čertovy hory. Pořádají se zde závody mezinárodního typu jak v klasických lyžařských disciplínách tak i ve skocích na lyžích.

Okolí

Nedaleko Harrachova se nachází Mumlavský vodopád. Je to 10m vysoký skalní masiv v žulovém řečišti. Přímo pod vodopádem a v řečišti se nacházejí tzv. Evorzní jevy – jsou to obří hrnce a ohlazy.

Více informací: harrachov.cz

Ubytování

Pohodové prázdniny s dětmi Last Minute

2-7 nocí od 1 520 Kč

 

HOTEL PYTLOUN foto

HOTEL PYTLOUN

Harrachov

Nově rekonstruovaný hotel se nachází v klidné části Harrachova zvané Rýžoviště.

1 noc od 750 Kč

 

PARKHOTEL HARRACHOV  foto Last Minute

PARKHOTEL HARRACHOV

Harrachov

Parkhotel Harrachov se nachází asi 1,5 km od centra města Harrachov v klidné části zvané Rýžoviště. Je ideální volbou rodinné dovolené ...

1 noc od 760 Kč