CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Malá Morávka

(obec v oblasti Jeseníky )

Malá horská obec Vám nabízí spousty možností rekreačního a sportovního vyžití. V zimním období máte rozsáhlé možnosti lyžařských aktivit a v letním je to pak zejména turistika a cykloturistika.

Malá Morávka

V létě…

V okolí Malé Morávky vede spousta značených i neznačených cyklostezek. Na své si přijdou jak rekreační cyklisté, tak i milovníci náročných tras a vysokého převýšení. Ještě zajímavější možnosti skýtá pěší turistika. Pokud máte rádi přírodu tak budete nadšeni. Například lze zmínit trasy vedoucí Národními přírodními rezervacemi Velká kotlina nebo údolím Bílé Opavy. V poslední době také stále více lidí vyhledává Malou Morávku jako klidné místo v přírodě pro strávení dovolené a odpočinek od práce. Zvláště rekreace na pronajatých chalupách začíná být moderním trendem.

…i v zimě

Nachází se zde 14 vleků a okolo 20 sjezdovek. Většina sjezdovek je uměle zasněžována a nechybí ani noční lyžování. V posledních letech začíná být Malá Morávka a její okolí také stále populárnější mezi běžkaři. Trasy jsou upravovány běžeckou rolbou, na většině úseků je k dispozici také pruh na bruslení.

Více informací: malamoravka.cz

Ubytování

HORSKÝ HOTEL KOPŘIVNÁ foto

HORSKÝ HOTEL KOPŘIVNÁ

Malá Morávka

Pár kilometrů od Rýmařova na úpatí Pradědu v Malé Morávce se v nadmořské výšce 740 m tyčí moderní horský hotel, kde naleznete sportovní...

1 noc od 832 Kč

 

HORSKÝ HOTEL NEPTUN foto

HORSKÝ HOTEL NEPTUN

Malá Morávka

Hotel se nachází v turistickém středisku Malá Morávka - Karlov.

1 noc od 870 Kč

 

PENSION SCHAUMANNŮV DVŮR foto

PENSION SCHAUMANNŮV DVŮR

Karlovice  (14 km)

Pension je umístěn v klidném prostředí u lesa v obci Karlovice ve vzdálenosti cca. 5 km od podhorského městečka Vrbno pod Pradědem. Tot...

1 noc od 460 Kč