CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Koupaliště

Jak jinak trávit volné letní horké dny, než u vody. Osvěžující zážitek na letních koupalištích po celé České republice si jde každoročně užít spousta lidí. Na mnoha místech můžete využít také skvělé atrakce pro děti, ale i pro větší milovníky vody.

Výběr koupališť je opravdu široký, stačí se jen rozhodnout pro přírodní, nebo umělé koupaliště. Na mnoha plážích si užijete letní dny jako u moře.

Nejvíc lidí míří na Lipno, kde kromě koupání můžete využít různých atrakcí v okolních obcích.

Přírodní koupaliště většinou mají větší rozměry, tudíž nabízí spoustu zábavy, přestože je návštěvnost opravdu vysoká. Jedním takovým bazénem je koupaliště v Ostravě Porubě, které je největším přírodním koupalištěm ve střední Evropě.

Z nabídky uměle vybudovaných koupališť si můžete vybrat například moderní Aquapark Olešná, který disponuje venkovními i vnitřními bazény s vířivkami a skluzavkami.

Aquapark Olešná

Termály Losiny venkovní areál

Aquaworld Lipno

Vodní nádrž Lipno

Aquapark

Máchovo jezero

Nejvýznamnější

Vybrané ubytování

WELLNESS HOTEL DIANA foto Last Minute

WELLNESS HOTEL DIANA

Velké Losiny

Wellness hotel Diana **** se nachází nedaleko lázeňského městečka Velké Losiny a nového Termálního parku s venkovními i vnitřními bazén...

1 noc od 1 100 Kč

 

CLARION HOTEL ŠPINDLERŮV MLÝN foto

CLARION HOTEL ŠPINDLERŮV MLÝN

Špindlerův Mlýn

Hotel se nachází v prostředí Krkonošského národního parku u Labské přehrady, která je nejvýše položenou přehradou na Labi, v nadmořské ...

1 noc od 815 Kč