CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Lázně

České lázně jsou proslulé široko daleko a lze je právem považovat za české stříbro. V České republice vyvěrá spoustu léčebných pramenů, které jsou základem léčby v tradičních lázních.

Pokud zavítáte do českých lázní, můžete očekávat vysokou odbornost personálu i krásné prostředí lázní. Odpočinek v lázních přináší fyzickou i psychickou regeneraci. V České republice nalezneme téměř 40 lázeňských míst, z nichž každé je zaměřeno na léčení konkrétních zdravotních problémů.

Nejznámějším klenotem naší země jsou Karlovy Vary, proslulé i v zahraničí. Pro specializovanou léčbu pohybové nebo oběhového ústrojí doporučujeme například Františkovy lázně. Nemoci dýchacích cest zase léčí termální prameny v lázních Karlova Studánka.

Jedinečná atmosféra a klid jsou vhodné pro každého, nehledě na to, jestli se jedná o dlouhodobou lázeňskou léčbu nebo jen víkendový relax s procedurami.

Lázně Teplice nad Bečvou

Karlova Studánka v zimě

Lázeňský areál - jezírko

Přírodní léčivé zdroje

Konstantinovy lázně

Mariánské Lázně

Vřídelní kolonáda

Nejvýznamnější

Vybrané ubytování

HOTEL DŽBÁN foto

HOTEL DŽBÁN

Karlova Studánka

Hotel Džbán je umístěn v centru klimatických lázní Karlova Studánka v podhůří Hrubého Jeseníku, pod nejvyšším vrcholem Praděd (1 492 m ...

1 noc od 950 Kč

 

PRIESSNITZOVY LÉČEBNÉ LÁZNĚ - LD JAN RIPPER foto

PRIESSNITZOVY LÉČEBNÉ LÁZNĚ - LD JAN RIPPER

Jeseník

Jako ze všech ostatních lázeňských domů také z hotelu Jana Rippera se hostům naskýtá překrásný výhled na hřebeny Hrubého Jeseníku s dom...

1 noc od 2 291 Kč