CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Pokud se ve Františkových Lázních budete procházet v centru lázeňské zóny, po nejkrásnější ulici ve městě, kterou je Národní třída, jistě nepřehlédnete v její polovině lázeňský hotel Goethe.

Všechny ceny a objednávka

Nahlédněte do vstupní haly s recepcí a příjemným posezením a během chvíle se tu budete cítit jako doma. Hotel nabízí různé typy pobytů osvědčené dlouholetou tradicí za výhodné ceny. Některé z útulných pokojů vám umožní nádherný pohled na celou promenádu. V případě, že dostanete chuť na něco sladkého nebo dobrého, můžete si zaskočit vedle do kavárny „Markétka” nebo restaurace „U Fausta”.
V hotelu je léčebné oddělení a lékař, hotel má přímé propojení s lázeňským hotelem Savoy (léčebné oddělení, kavárna), internetový koutek, denní tisk, knihovna, fitness koutek, půjčovna jízdních kol a nordic walking holí, praní a žehlení prádla, nabídka kulturních a výletních programů.
Léčí se zde nemoci srdce, krevního oběhu, onemocnění pohybového ústrojí, gynekologických nemocí včetně neplodnosti a následné onkologické péče, v nabídce máme také velmi oblíbené wellness pobyty.

Hodnocení klientů: 9 z 10 ★★★★★★★★★☆

Alena hodnotí za sebe pobyt v dubnu 2023 ★★★★★★★★★★

Klady:
Všechno

Zápory:
Nic

Hana hodnotí za sebe pobyt v lednu 2023 ★★★★★★★★★★

Klady:
Prostředí, lokalita

Zápory:

Další hodnocení našich klientů

Ubytování

Jednolůžkový pokoj standard je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprchovým koutem nebo vanou, zrcadlem a WC), trezorem, TV, připojením k internetu přes Wi-Fi.. Pokoje jsou s výhledem do vnitřního dvora. Velikost pokoje 10–12 m² a velikost postelí 90×200 cm.
Dvoulůžkový pokoj standard je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprchovým koutem, zrcadlem a WC), trezorem, TV, připojením k internetu přes Wi-Fi. Pokoje jsou s výhledem do vnitřního dvora. Velikost pokoje 15–20 m² a velikost postelí 2× 90×200 cm.
Jednolůžkový pokoj comfort je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprchovým koutem, zrcadlem a WC), trezorem, TV, připojením k internetu přes Wi-Fi. Pokoje jsou s výhledem do klidné lázeňské ulice, některé pokoje disponují balkonem. Velikost pokoje 13–20 m² a velikost postelí 90×200 cm.
Dvoulůžkový pokoj comfort je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprchovým koutem nebo vanou, zrcadlem a WC), trezorem, TV, připojením k internetu přes Wi-Fi. Pokoje jsou s výhledem do klidné lázeňské ulice, některé pokoje disponují balkonem. Velikost pokoje 20–30 m² a velikost postelí 2× 90×200 cm.
Jednolůžkový pokoj comfort plus je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprchovým koutem, zrcadlem a WC), trezorem, TV, připojením k internetu přes Wi-Fi. Pokoje jsou s výhledem do klidné lázeňské ulice, některé pokoje disponují balkonem. Velikost pokoje 10–20 m² a velikost postelí 90×200 cm.
Dvoulůžkový pokoj comfort plus je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprchovým koutem, zrcadlem a WC), trezorem, TV, připojením k internetu přes Wi-Fi. Pokoje jsou s výhledem do klidné lázeňské ulice, některé pokoje disponují balkonem. Velikost pokoje 15–30 m² a velikost postelí 2× 90×200 cm.

Stravování

V ceně pobytu polopenze (snídaně formou bufetů, večeře servírované – výběr ze 3 hlavních jídel + salátový raut). Možnost dokoupení obědů za akční cenu.

Slevy

Dítě do 6 let bez nároku na lůžko se stravou zdarma. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.
SLEVA 15% PRO VČASNÉ REZERVACE 45 A VÍCE DNÍ PŘEDEM, platí pro pobyty Lehká léčebná kúra relax, Komplexní Františkolázeňská léčebná kúra, Intensive – Komplexní Františkolázeňská léčebná kúra, Intenzivní lymfový týden a Seniorský pobyt na 4 a 5 nocí.

Příplatky

Rekreační poplatek, platba na místě. Parkování u hotelu (dle dostupnosti v den příjezdu) 250 Kč / auto a den. Parkování na centrálním parkovišti 192 Kč / auto a den. Pobyt se psem (40 cm do 12 kg) na vyžádání 360 Kč / noc. Zákaz vstupu se psem do restaurace a na procedury.
Pokoje s balkonem jsou za příplatek 250 Kč / pokoj a noc, platba v hotelu na recepci. Vstup do bazénu v hotelu Savou 150 Kč / osoba.

Povinný Vánoční příplatek 1 920 Kč / osoba a pobyt, dítě 3–13 let 960 Kč / dítě a pobyt (Vánoční rozšířený bufet v rámci večeře, vánoční přípitek).
Povinný Silvestrovský příplatek 4 080 Kč / osoba a pobyt, dítě 3–13 let 2 040 Kč / dítě a pobyt (Silvestrovský rozšířený bufet v rámci večeře, silvestrovský přípitek).

Oblast

  • Západní Čechy foto Západní Čechy - Západní Čechy jsou známé především lázeňským trojúhelníkem: Kar...

Obec

  • Františkovy Lázně foto Františkovy Lázně - Jsou jedním z pilířů tzv. „Západočeského lázeňského trojúhe...

Nej atrakce v okolí

Další atrakce v okolí

Pořádající cestovní kancelář:
DCK Rekrea Ostrava s.r.o.
IČ: 25379178

Podobní ubytovatelé

Všechny hotely v Západních Čechách