CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Den otevřených sklepů

(24. 8. 2018 - 26. 8. 2018, Čejkovice, Hodonín)

Přijeďte do Čejkovic, obci s třetí největší plochou vinic v ČR, kde je pro vás připravený další ročník putování mezi sklepy.

Den otevřených sklepů

Akci pořádá Sdružení vinařů Čtvrtečníci. V sobotu 26.08. proběhne slavnostní zahájení hlavního programu na nádvoří Hotelu Zámek, poté následuje pěší putování po otevřených vinných sklepech. Po zakoupení vstupenky obdržíte degustační skleničku, taštičku na krk, katalog se seznamem vinařství, nabízenými víny a mapkou sklepů, tužku a poukaz na nákup vína. Večer poté proběhne večerní beseda u cimbálu na nádvoří Hotelu Zámek (CM Morava) v areálu firmy Víno Sýkora a ve Sklepě u Templářských rytířů. V neděli si pak můžete zakoupit jednotlivá vína. Seznam vinařství: Bíza, Červenka, Fojtík, Herzán, U Libora, Hajduch, Hlinecký, Hradil, Hřiba, Hřiba a Robek, Kočařík, Konečný St., Konečný Vlast., Mezi sklepy, Michna, Pastorek, Sklep na Bařině, Opluštil, Radocha, Sýkora, Šamšula, Škrobák, Templářské sklepy, Veverka František a Tomáš, Veverka Libor, Vydařelý/Holomáč, Zemědělská a.s., Novotný.

Mapa umístění

Ubytování

AKCE 6=5, 1 NOC ZDARMA - JSME RODINA Skvělé hodnocení Last Minute

 

HOTEL PANON foto

HOTEL PANON

Hodonín  (15 km)

Hotel Panon v Hodoníně má dominantní postavení v tomto regionu nejen ve své kapacitě, ale i poskytovaných službách ve výhodných cenovýc...

1 noc od 740 Kč

 

ZÁMECKÝ PENZION ROTUNDA foto Skvělé hodnocení

ZÁMECKÝ PENZION ROTUNDA

Břeclav  (17 km)

Záměcký penzion Rotunda se nachází přímo na nádvoří břeclavského zámku.

1 noc od 490 Kč