CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Radujme se, veselme se

(1. 12. 2018 - 2. 12. 2018, Strážnice, Hodonín)

Rádi se dozvídáte nové věci? V tom případě zavítejte do Skanzenu Strážnice na akci Radujme se, veselme se, kde se dozvíte mnohé a vychutnáte si skvělá jihomoravská vína a pokrmy.

Radujme se, veselme se

Od adventu do svátku Tří králů, bude zde probíhat představení obvyklých prací, zvyků, příprava tradičních jídel a stolování na jihomoravské vesnici v minulém století. Můžete zde vidět obchůzky Lucek, tří králů, pastýře s koledníky a Mikuláše s jeho družinou. Pro děti budou připraveny tvůrčí dílny s možností nazdobit si perníčky, vyrobit si figurky z těsta nebo dárky pro své blízké. Spolu s panem učitelem se budete moci naučit známé i méně známe koledy. Dospělí ocení možnost ochutnat mladá vína a zabíjačkové speciality. V sobotu vystoupí s vánočním pásmem dětský folklorní soubor Děcka ze Skoronic a folklorní soubor Demižón ze Strážnice. V neděli pak vystoupí dětský folklorní soubor Kordulka z Tvarožné Lhoty a folklorní soubor Spinek ze Vnorov. Dívčí sboreček Zpěvule ze Strážnice Vám předvede novoroční obchůzku dívek s koláčem.

Ubytování

HOTEL PANON foto

HOTEL PANON

Hodonín  (15 km)

Hotel Panon v Hodoníně má dominantní postavení v tomto regionu nejen ve své kapacitě, ale i poskytovaných službách ve výhodných cenovýc...

1 noc od 800 Kč

 

ZÁMECKÝ PENZION ROTUNDA foto Skvělé hodnocení

ZÁMECKÝ PENZION ROTUNDA

Břeclav  (36 km)

Záměcký penzion Rotunda se nachází přímo na nádvoří břeclavského zámku.

1 noc od 550 Kč