CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Vinné trhy Čejkovice

(26. 5. 2018 - 27. 5. 2018, Čejkovice, Hodonín)

Přijeďte se podívat na 23. ročník Vinných trhů, který se uskuteční v prostorách zámku a přilehlé zámecké zahrady se bude prezentovat 28 čejkovických vinařství.

Vinné trhy Čejkovice

Na nádvoří zámku bude probíhat každoroční hudební program. Přijeďte ochutnat mladá vína ročníku 2016, která můžete nejen ochutnat, ale také zakoupit. V sobotu proběhne slavnostní zahájení koštu vín, dále v zámecké zahradě proběhne bohatý kulturní a zábavný program pro děti ve spolupráci s Hnutím Brontosaurus a skautským oddílem, poté vystoupí: žákovská dechová hudba Mutěňané – Čejkovjané, dětský folklórní soubor Čejkovjan, ženský sbor Levandula, mužský sbor Révokaz, v podvečer bude hrát Midnight Coffee Session (netradiční cimbálovka nebo jazzová kapela s cimbálem) a v podvečer začne tzv. ŽÍZEŇ A HLAD, což je taneční zábava na nádvoří zámku. V neděli pak bude probíhat košt vín na zámku a zámecké zahradě.

Ubytování

HOTEL PANON foto

HOTEL PANON

Hodonín  (15 km)

Hotel Panon v Hodoníně má dominantní postavení v tomto regionu nejen ve své kapacitě, ale i poskytovaných službách ve výhodných cenovýc...

1 noc od 800 Kč

 

ZÁMECKÝ PENZION ROTUNDA foto Skvělé hodnocení

ZÁMECKÝ PENZION ROTUNDA

Břeclav  (17 km)

Záměcký penzion Rotunda se nachází přímo na nádvoří břeclavského zámku.

1 noc od 550 Kč