CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

BAIRNSFATHER DISTILLERY - likérka Domašov se zabývá ruční výrobou nejkvalitnějších alkoholických nápojů ze 100 % přírodních surovin a neupravené kojenecké vody z podzemního pramene.

Likérka Domašov

Likérka Domašov vyrábí od roku 1992 zejména bylinné likéry a alkoholické nápoje a to s jediným cílem: být nejkvalitnější, používat nejčistější líh, vodu a byliny. Výrobky, které likérka Domašov vyrábí se rozdělují na dvě skupiny.

  1. absinthy a bittery
  2. bylinné likéry, alkoholické nápoje a elixíry

Likérka výrábí vlastní výrobky na zakázku pro zákazníky z celého světa a nabízí vlastní značky.

Absint a bitter: Bairnsfather Absinth, Bairnsfather Bitter, Extra Anise Absinth bitter, Reality Absinth bitter, Sebor Absinth, Bohem Absinth,

Bylinné likéry, alkoholické nápoje a elixíry Jesenická Bylinná 40%, Domašovská Hořká 38%, Vanilka Likér 20%, Priessnitzova Hořká, Karlova Studánka Bylinná & Hořká, Prague Hořká, Zlatychlumecky Li­ker.

Likérka Domašov exportuje své výrobky do celého světa a konzumují se tam, kde lidé poznají, co je to kvalita a rozdíl mezi ručně vyráběnými likéry z bylin a průmyslovou výrobou lihovin z trestí a barviv.

Více informací: Likérka Domašov

Ubytování

PRIESSNITZOVY LÉČEBNÉ LÁZNĚ - LD JAN RIPPER foto

PRIESSNITZOVY LÉČEBNÉ LÁZNĚ - LD JAN RIPPER

Jeseník  (9 km)

Jako ze všech ostatních lázeňských domů také z hotelu Jana Rippera se hostům naskýtá překrásný výhled na hřebeny Hrubého Jeseníku s dom...

1 noc od 2 291 Kč

 

PRIESSNITZOVY LÉČEBNÉ LÁZNĚ - LD PRIESSNITZ foto

PRIESSNITZOVY LÉČEBNÉ LÁZNĚ - LD PRIESSNITZ

Jeseník  (9 km)

Rekreační, relaxační a aktivní dovolená v léčebných domech v Priessnitzových lázních v Jeseníku.

1 noc od 2 510 Kč