CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Nefiltrované bylinná a kořeněná vína

(Tradiční produkt v oblasti Jeseníky)

Exkluzivní nefiltrovaná bylinná a kořeněná vína nabízí jedna česká rodinná firma, která se po více jak dvouletém dolaďování přesně řízené technologie rozhodla nabídnout všem, kteří milují něco výjimečného, nevšední chuťový požitek.

Šípkové víno

Technologie, kterou využívá tato rodinná firma pro výrobu vína spočívá v ruční práci bez použití strojů. Základ pro kvas tvoří rýže nebo zrno “špalda” a vybrané druhy českého a exotického ovoce jak čerstvého, tak sušeného s příměsí různých druhů koření a bylin, které dodávají vínům potřebnou nezaměnitelnou chuť. Výjimku tvoří víno šípkové, kde se používají výhradně plody šípků bez příměsí. Ovoce k výrobě se používá zásadně čerstvé a plně vyzrálé nebo sušené. Vína neobsahují žádné chemické konzervační látky ani barviva. Všechny produkty jsou nefiltrované, čímž se odlišují od ostatních. Tím je zaručena plnější chuť s vysokým obsahem bylin a koření. Tato technologie může vést k mírnému zákalu nebo jemné sedlině u dna, které nemají vliv na kvalitu vína.

Nabídka vín Šípkové víno, Meruňkové víno, Konopné víno, Rakytníkové víno – připravuje se

Více informací: Šípkové víno

Ubytování

Silvestrovský pobyt v Jeseníkách Skvělé hodnocení First Minute

3 noci od 6 750 Kč

 

Svatomartinský wellness víkend Skvělé hodnocení Last Minute

2 noci od 3 600 Kč

 

HOTEL SLUNNÝ DVŮR foto Skvělé hodnocení First Minute

HOTEL SLUNNÝ DVŮR

Jeseník

Hotel se nachází na jižním svahu přímo v Lázních Jeseník. Nádherný výhled na hory, klid, hotelové wellness a blízkost léčebných lázní n...

1 noc od 980 Kč