CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Ski areál Kunčice

(Lyžařský areál v oblasti Jeseníky)

Skiareál najdete 3 km za Starým Městem pod Sněžníkem. Leží v oblasti masivu Králického Sněžníku, v nadmořské výšce 650 - 850 metrů, v klidné horské vesnici Kunčice.

Vlek a sjezdovka

  • Areál nabízí 3 lyžařské vleky a dále je k dispozici dětský lyžařský výukový areál s vlastním dětským lanovým vlekem pro nejmenší.
  • V areálu je celkem 5 km denně upravovaných sjezdových tratí, v délkách od 600 do 1400 m, které svými parametry nabízí pohodové lyžování pro začínající i náročné lyžaře.
  • Centrální parkoviště zdarma pro osobní auta i autobusy je umístěno na začátku obce Kunčice, přímo pod nástupní stanicí vleku Hájovna, kde naleznete centrální pokladnu, informace, půjčovnu lyžařského a snowboardového vybavení, lyžařskou a snowboardovou školu a občerstvení.

Více informací: skikuncice.cz

Ubytování

RODINNÝ PENZION SKILAND PETŘÍKOV foto

RODINNÝ PENZION SKILAND PETŘÍKOV

Petříkov  (8 km)

Rekreační zařízení v Petříkově nabízí celoroční ubytování a restaurace v rekreačním zařízení v Petříkově v horské chráněné krajinné obl...

1 noc od 595 Kč

 

PENZION U ORLA foto

PENZION U ORLA

Petříkov  (8 km)

Nově zrekonstruovaný penzion U Orla se nachází v turisticky známém ski středisku - Petříkov (2,5 km od Ostružné), 100 m od lyžařských v...

1 noc od 695 Kč

 

RODINNÝ PENZION SKILAND OSTRUŽNÁ foto

RODINNÝ PENZION SKILAND OSTRUŽNÁ

Ostružná  (8 km)

Přijeďte si užít dovolenou spolu se svými dětmi a poznejte krásu Jeseníků do horské obce Ostružná.

1 noc od 595 Kč