CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Hrady a zámky

Bohatá historie, pověsti, legendy, to vše je České republice natolik vlastní, že si získala přívlastek pohádkové země hradů a zámků. Naše země je poseta množstvím hradů, zámků, stovkami zřícenin a tvrzí, a to vše s sebou nese neskutečné příběhy, které nás přenesou do dob našich předků.

Nabídka je opravdu veliká, neboť zde nalezneme stavby všech slohů. Některé prošli úpravami, a u některých byl jejich původní sloh zachován do dnes. Většina těchto staveb je veřejnosti přístupná, proto můžete poznávat vášně dřívějších šlechticů a prohlížet si různé sbírky.

V létě si užijete doprovodná představení a pokocháte se turnaji, jarmarky a koncerty. Jednou z nejkrásnějších oblastí u nás je národní památka Lednicko-valtický areál, který nabízí množství možností zábavy, cestování a prohlídek.

Dalším doporučeným objektem je hrad a zámek Bečov nad Teplou, kde se nachází Relikviář svatého Maura, jeden z nejcennějších předmětů na našem území.

Štramberská Trúba

Hrad Bezděz

Valdštejnský zámek

Hrad a zámek Český Krumlov

Státní hrad Landštejn

Státní hrad Nové Hrady

Státní zámek Kratochvíle

Státní zámek Třeboň

Růžový salon Zámku Kroměříž

Zámek Lednice

Chrám sv. Víta

Hrad Karlštejn

Hrad Orlík

Zámek Litomyšl

Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Nejvýznamnější

Vybrané ubytování

ROUBENKA ORLÍ HNÍZDO foto

ROUBENKA ORLÍ HNÍZDO

Štramberk

Roubenka Orlí hnízdo je vzdálené asi 300 metrů od hradu Štramberk a Trúby a nabízí ubytování s terasou, výhledem na hory.

1 noc od 750 Kč

 

CHATA POD BÍLÝM KAMENEM foto

CHATA POD BÍLÝM KAMENEM

Máchovo jezero

Chata se nachází uprostřed borového lesa, asi 15 min chůze od pláže Klůček a nedaleko osady Bílý kámen s proslulou diskotékou....

1 noc od 214 Kč

 

HOTEL RESTART foto

HOTEL RESTART

Jičín

V hotelu Restart si každý přijde na své - aktivní dovolená nebo zábava a sportovní zážitky. Přijeďte do hotelu Restart a nechte se okou...

1 noc od 1 125 Kč