CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Prvotřídní hotel Excelsior v Mariánských Lázních už více než 150 let přispívá k tradici a slávě tohoto vyhledávaného místa v srdci Evropy. Přejeme si, abyste tu i vy prožili skvělou dovolenou, a cítili se přitom jako doma.

Všechny ceny a objednávka

Výhody nabídky

Výtečná poloha hotelu přímo v centru Mariánských Lázní, pár kroků od kolonády.
Vysoce účinná tradiční i moderní léčebná a rehabilitační léčba.
Komplexní SPA a wellness služby pod jednou střechou.
Krásná příroda a čistý vzduch.

Hotel po celou dobu své existence nabízí výjimečnou osobitou atmosféru a spolu se špičkovými službami, vynikající gastronomií v Churchill's Pub & Restaurant a lázeňskou péčí nabízí v kombinaci s krásnou okolní přírodou to nejlepší z Mariánských Lázní. Elegantní hotel, třpytící se drahokam v Mariánských Lázních, již dostál svému cíli snoubit moderní a tradiční prvky ve své krásné architektuře.
Hotel Excelsior Vám představuje novinku na trhu: konopnou a jílovou terapii. Tyto produkty jsou složeny výhradně z ekologicky čistých přírodních surovin té nejvyšší kvality, bez příměsí jakýchkoliv umělých konzervantů. Všechny procedury jsou ideální souhrou dvou významných aspektů, a to léčebně-rehabilitačního i wellness, tedy preventivního, se zaměřením na ošetření kůže nejen těla, ale také obličeje.

Nově v hotelu Excelsior po celý podzim a zimu nabízíme:

Tematický večer s Grilem za každého počasí
Živá rychlá hudba především k tanci

transfer z hotelu Excelsior na hotel Chateau Monty SPA Resort a nazpět – 5krát denně bezplatně pro naše klienty.
Hosté Hotelu Excelsior jsou srdečně vítáni na všech kulturních a tematických večerech v Hotelu Chateau Monty SPA Resort.

Hodnocení klientů: 9,2 z 10 ★★★★★★★★★☆

Bohumil hodnotí za starší pár pobyt v květnu 2023 ★★★★★★★★★☆

Klady:
Líbilo se nám téměř vše. Ubytování, strava, personál hotelu super a i procedury byly příjemné. Prostředí Lázní bezvadné.

Zápory:
Nevím zda toto vy jste schopni ovlivnit? Vzhledem k tomu, že jsme navštívili více lázní a procedur, trochu nás překvapilo z hygieneckého hlediska, střídání pacientů na lehátkách aj., bez použití, podložek, ručníků, papírových podkladů atd. Při střídání klientů větší důraz na hygienu!? Dodržování stanovených časů dle rozpisu!? Jinak OK

Zbyněk hodnotí za starší pár pobyt v březnu 2022 ★★★★★★★★★☆

Klady:
vše

Zápory:

Další hodnocení našich klientů

Ubytování

Jednolůžkový pokoj Standard s vlastním sociálním zařízením, fénem, LCD TV, telefonem s přímou volbou, trezorem, minibarem, připojením k internetu přes Wi-Fi, župan a pantofle pro dospělé na pokoji po celou délku pobytu.
Dvoulůžkový pokoj Standard s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením, fénem, LCD TV, telefonem s přímou volbou, trezorem, minibarem, připojením k internetu přes Wi-Fi, župany a pantofle pro dospělé na pokoji po celou délku pobytu.
Dvoulůžkový pokoj Superior s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením, fénem, LCD TV, telefonem s přímou volbou, trezorem, minibarem, připojením k internetu přes Wi-Fi, župany a pantofle pro dospělé na pokoji po celou délku pobytu. Pokoje jsou větší než pokoje Standard.
Dvoulůžkový pokoj De Luxe s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením, fénem, LCD TV, telefonem s přímou volbou, trezorem, minibarem, připojením k internetu přes Wi-Fi, župany a pantofle pro dospělé na pokoji po celou délku pobytu. Pokoje mají balkon.

Stravování

V ceně pobytu polopenze (snídaně i večeře formou bufetu).

Slevy

AKCE PARKOVÁNÍ ZDARMA: platí pro pobyty v termínu 02.01. – 01.03.2026. Pobyt v tomto období musí být zakoupen do 15.11.2025.

Příplatky

Rekreační poplatek 50 Kč / osoba a noc, platba na místě.
Parkování 400 Kč / auto a noc, kapacita parkování je omezená (12 parkovacích míst), je nutné místo předem objednat. Parkování je možné také v parkovacím domě 200 Kč / auto a den.
Pobyt se psem 400 Kč / noc, platba na místě – cena do 31.12.2025.
Pobyt se psem 800 Kč / noc, platba na místě – cena do 01.01.2026.

Oblast

  • Západní Čechy foto Západní Čechy - Západní Čechy jsou známé především lázeňským trojúhelníkem: Kar...

Obec

Nej atrakce v okolí

Další atrakce v okolí

Pořádající cestovní kancelář:
DCK Rekrea Ostrava s.r.o.
IČ: 25379178

Výpočet ceny

Restart imunity

Platí 1. 12. 2025 - 24. 12. 2025
Kompletní ceník

5× ubytování se snídaní formou bohatého bufetu
5× večeře formou bufetu
Volný vstup do sauny v odpoledních hodinách
10 lázeňská procedura dle předpisu lékaře a zdravotního stavu klienta
1× inhalace lesního pramenu jako bonus k pobytu (15 min.)
1× Cryo T-shock – rehabilitace (20 min.)
Inhalace je určena klientům, kteří trpí onemocněním dýchacího ústrojí, bronchiálním astmatem a alergiemi. Vdechováním aerosolu Lesního pramene dochází k zlepšení průchodnosti horních cest dýchacích, potlačení astmatických projevů a tím k celkové úlevě klienta.
Neomezený vstup do hotelového bazénu, římských lázní a fitness v sesterském hotelu Chateau Monty SPA Resort denně od 07:00 do 11:30 hodin a od 13:00 do 21:00 hodin
Župan a pantofle pro dospělé k dispozici po celou dobu pobytu
Možnost zapůjčení Nordic walkingových holí k volnočasovým aktivitám


Termín Lůžko v pokoji Standard Lůžko v pokoji Superior Lůžko v pokoji De Luxe Jednolůžkový pokoj Standard Dítě 6-18 let na přistýlce v pokoji
01. 12. 2025 – 24. 12. 2025 8 495 Kč 8 995 Kč 9 495 Kč 9 990 Kč 4 900 Kč

Cena za osobu / 5 noci s polopenzí a programem.
Pobyt je na 5 nocí.
Nástup na pobyt je možný kterýkoliv den v týdnu.


Obsazenost Termín pobytu: 7. 12. 2025Změnit termín12. 12. 2025Změnit termín (0 nocí)

Vyberte počty u položek, o které máte zájem.
8 495 Kč × = 0 Kč
8 995 Kč × = 0 Kč
9 495 Kč × = 0 Kč
9 990 Kč × = 0 Kč
4 900 Kč × = 0 Kč

Další ceny

Vyberte počty u položek, o které máte zájem.
0 Kč × = 0 Kč

Nepovinné příplatky

Vyberte počty u položek, o které máte zájem.
35 Kč × = 0 Kč

Cena celkem 0 Kč

Kontakt na vás

HOTEL EXCELSIOR: Ceník k pobytu „Restart imunity”

Termín Lůžko v pokoji Standard Lůžko v pokoji Superior Lůžko v pokoji De Luxe Jednolůžkový pokoj Standard Dítě 6-18 let na přistýlce v pokoji
01. 12. 2025 - 24. 12. 2025 8 495 Kč 8 995 Kč 9 495 Kč 9 990 Kč 4 900 Kč

Cena za osobu / 5 noci s polopenzí a programem.

Příplatky k zakoupení u nás

Dítě do 6 let bez nároku na lůžko s polopenzí 0 Kč / den
Pojištění storno pobytu 35 Kč / den

Příplatky k zakoupení na místě

Parkování 400 Kč / den
Rekreační poplatek 50 Kč / den
Pobyt se psem 400 Kč / den
Pobyt se psem 800 Kč / den

HOTEL EXCELSIOR: Obsazenost

Nepřeškrtnuté termíny jsou buď volné nebo obsazené jen zčásti. Aktuální stav obsazenosti vám sdělíme v potvrzení rezervace nebo na dotaz — podívejte se na kontakty.

Prosinec 2025

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Podobní ubytovatelé

Všechny hotely v Západních Čechách